2grams
Makaila Butler
Wiki User
∙ 2010-01-30 15:05:442 grams
A Gram.
If its regs it'd probably run you about $5 a bag. Mids $10 a bag, Highs $20 a bag, etc
4.20 grams
a dove of weed cost 20$
About 20 dollars, Its about 10 to 20 dollars a gram depending on the weed (there is around two grams in a dubsack)
A Gram.
A bag of rice usually weighs around 20 pounds.
196 N
If its regs it'd probably run you about $5 a bag. Mids $10 a bag, Highs $20 a bag, etc
Well I don't know about a pound but a dub of popcorn (a bag) is 20$
4.20 grams
Depending on which type of weed is acquired, usually the best grade is 20 dollars per gram. If it isn't that great then it might be around 20 dollars for seven grams.
How many 20$ bags of coke can u get for 50$
20 km or 44 lbs
20 newtons
a dove of weed cost 20$
20