lots these days!
fast food for one.
or a white mouse.. like the one you feed to snakes.
You can also buy Infinity Blade for the iOS as it is on sale right now, could be the greatest mobile gaming value ever.
They just released a patch titled Infinity Blade: The Deathless King which just sounds awesome.
It is only Three bucks, come on buy it
Seriously, just buy it, Andrew
16
5 cents
I was asking the same question... Apparently a Coke was 5 cents in 1907. That's all I know. ^^;
almost nothing, 5 rubles is about equal to 1.5 cents in America
3 ways. 10 cents+10 cents+10 cents=30 cents 20 cents+10 cents=30 cents 5 cents+5 cents+5 cents+5 cents+5 cents+5 cents=30 cents Hope that helped you
60/12 = 5
If 3 apples cost 50 cents, then the cost of one apple is approximately 16.67 cents. For 5 dollars, which is 500 cents, you can buy about 30 apples (500 cents divided by 16.67 cents per apple).
Scott Number 2173 You can buy one for 20 cents used and 60 cents in unused condition. Which means a dealer probably won't buy one from you.
4 pencils cost 10 cents so pencils are 10/4 cents each.So 50 cents will buy 50*4/10 = 20 pencils
5 cents You could buy individually wrapped Bubble Gum for 1 cent.
You will have $2.45 2 dollars and 45 cents
40