answersLogoWhite

0

If your haveing a big party with all your mate then i suggest going to teso 1 huge bottle of Diet Coke is 50p each so you can gete 6 0f them or a pack of extra gum is 42p each go on treat your self!

User Avatar

Wiki User

14y ago

What else can I help you with?

Related Questions

Can corn is on sale for three can for dollar another brand is 30 per can which is the better buy?

30 cents per can is the better buy. You can buy three cans for 90 cents.


If you buy ten gallons of gas for sixty three cents a gallon how much will it cost?

are you serious? 630 cents


What can you buy for 33 cents?

If something is on sale as three for one dollar, you can usually buy one of the items for 33 cents. Toys in gumball machines are sometimes priced at 25 cents.


Canned corn is on sale at the grocery store for three cans for a dollar another brand is only thirty cents per can which is the better buy?

30 cents


Tickets are 12 for 1euro how many would i get for 25c?

25 cents would buy you three tickets !


What are the change combinations to make seventy eight cents?

three twenty five cents, and three one cents


How much do spaghetti Os cost?

Well where i buy it from it cost 98 cents ,And where i buy it from is walmart cents


What is three-fourths of a dollar?

Seventy five cents. If a dollar is 100 cents, and a quarter is 25 cents, then three quarters or 3/4ths are 75 cents.


How do you write 3 cents as a decimal?

Three cents = 0.03


How do you buy speakers in evony?

Well first you need cents which you can get off the amulet wheel or you can buy the cents with real money


If two lemons cost 15 cents how many can be bought for 60 cents?

If two lemons cost 15 cents, then each lemon costs 7.5 cents. For 60 cents, you can buy 60 / 7.5 = 8 lemons. Therefore, you can buy 8 lemons for 60 cents.


10 cents a foot how many feet can you buy for sixty cents?

Six.