About four cups depending on the methods employed and the desired intensity.
a pound of butter is about $2.00 to $3.00
Seriously, one pound of weed equals one pound.
whats a vick of weed?
$9,060
454 grams of butter in one pound
About one sixteenth of a pound.
A pound.
41¢ to $3.34
$2.39 ???
1/2 pound
16 ounces
At least 6 stacks