Depending on what kind of weed your getting the price range is always different.
Merch is about $10 a gram.
Kush is about$15 a gram (depending on kind)
Dro/dank is about $20 a gram
Chat with our AI personalities
Here it's like 15$-25$ depending on how good the weed is.
I buy 1.7 grams for 25$ cus I get good Weed.
If you buy for more than like 25$ You're gettin ripped.
if its laced you can get for five a gram
depends on location and quality of the herb.. In the south, shwagg usually runs anywhere from 45-65 an ounce depending on droughts. 7oz of shwagg would be about $350. If your wanting any type hydro or kush you could end up paying anywhere from $250 & up for an ounce.
depending on what kind of weed you get. If you get some good dank it cost about $60 and eighth. Which would be $120 for 1/4, which is 7 grams.
not much but that's one bowl pack i guess could get me a buzz but u seem like a newb so yeah youll get high if smoked