answersLogoWhite

0

Where I live 1 gram is 10 dollars, so that would be like $116.

---

Depending on where you live and the quality, on average it could cost between $92 to $232 for 11.6 grams which is roughly 0.41oz.

User Avatar

Wiki User

12y ago

What else can I help you with?