answersLogoWhite

0

i think in a year is20,000 dollars a year!

It depends on the person... If they constantly have to buy a new pack every time they run out, I'd say that's about a pack every two days. 365 divided by two is about 182.. so a pack of gum is about 1.20 so multiply that by 182 and you get.... (drum roll please...) $218!

User Avatar

Wiki User

14y ago

What else can I help you with?