One gram of iron costs $0.00446. One pound costs $2.00.
The cost of PCP can vary widely depending on location and purity, but generally ranges from $20 to $50 per gram on the street.
A gram of kevlar thread will cost about 50 cents to a dollar. You can normally buy it in spools of thread, that can be used to make vests or hardened clothing.
The cost per gram of strontium can vary depending on factors such as the supplier, quantity purchased, and purity of the substance. In general, the cost of strontium typically ranges from $2 to $5 per gram for research or industrial use.
The cost of a gram of pyrite can vary depending on the quality, size, and supplier. On average, you can expect to pay anywhere from $0.50 to $5 per gram. It's always best to check with different sellers to find the best price.
To find the cost of sterling silver at £9.25 per gram, you would multiply the price per gram (£9.25) by the weight in grams. For example, if you had 10 grams of sterling silver, the cost would be £92.50.
The cost of 1 gram of iron varies depending on the market price, but it is generally inexpensive. As of May 2021, the price of iron is approximately $0.06 per gram.
About $30 per gram
Methamphetamine cost about $80-$120 per gram depending where you are in the country.
about 25 dollars per gram
about 10,000 pounds per gram
cost= $60 per gram
3-5$ per gram of 10k 6-8$ per gram of 14k
7.0 grams cost $300; divide 300 by 7 to find cost per gram: 300 ÷ 7 = $42.86 per gram.
It depends on the metal and its purity. At the moment copper is about US$0.007 per gram, titanium is about US$0.023. (These prices are not strictly comparable since the latter are for ingots.)
== == $0.30-$0.40 per gram
$1 to $5 per gram
Ununtrium is not a commercial product.