answersLogoWhite

0

Subjects>Food & Drink>Food

How much is Dave and busters?

User Avatar

Anonymous

∙ 13y ago
Updated: 10/6/2023

If on low budget bring at least 25-50 dollars to go and play some games. On a average budget bring at least 30 dollars and more to play some games. I'm going tomorrow. But serval ppl to me to bring that type of money. Also on Wednesday their half off on games which are a good discount, and buy a 15-16*-17 dollar meal get 10 dollars on your card which is okay. Hope this help :)

User Avatar

Wiki User

∙ 13y ago
Copy

What else can I help you with?

Related Questions

How much is Dave and busters bowling?

12.99


Is there anything similar to Dave and busters in Dayton?

yes there is a dave and busters in jaxsonvill as well


Dave and busters power card balances?

You can only check the balance at a Dave and Busters location


Is there a Dave and busters in Toledo Ohio?

ow far is Dave and busters from Erie pa 16507


How much do mahar guitar cost?

15,000 tickets at Dave n busters.


Is there a Dave and busters in Louisiana?

No


How much does it cost to put 100 dollars on a card at Dave and busters?

about 70 dollars


Is there a Dave and busters in South Carolina?

NO


Is there a Dave and busters in Seattle Wa?

No.


Is Dave and busters open?

yes


Is there a Dave and busters in Spokane Washington?

No


Is Dave and busters for adults only?

Dave and Busters is for adults and kids. If you are under 21 you must be accompanied by someone 25 or older

Trending Questions
What are some foods made by microbes? WHY were hamburgers called liberty burgers? Can magic mushrooms be prescribed to you? Does pepper dissolved in vinegar? Why didn't people know in Shakespeare times what a chocolate chip cookie is? Why is high calving percentages important to beef producers? Liza bought 40 more bananas than kiwis.She bought 158 bananas and kiwis all together. How many of each did she buy? Why are people sugar free? Are the cooking times and temperatures in a halogen cooker the same? What does lacteos mean? What are the effects of eating too much garlic? How many bottles of wine per 30 people? WHO MAKES GREAT VALUE MAC AND CHEESE? Where to buy Pigeon Peas in Missouri? Can you substitute jar of mincemeat for dry box form? How do jellyfish take care for their offspring? What is a label and how does the assembler differentiates between code labels and data labels? What can you substitute for diced tomatoes? Why do strawberries rot? Sliced turkey costs 3.20 per pound Roast beef costs twice as much and ground beef costs half as much as the turkey Find the price of 7.5 pounds of ground beef?

Resources

Leaderboard All Tags Unanswered

Top Categories

Algebra Chemistry Biology World History English Language Arts Psychology Computer Science Economics

Product

Community Guidelines Honor Code Flashcard Maker Study Guides Math Solver FAQ

Company

About Us Contact Us Terms of Service Privacy Policy Disclaimer Cookie Policy IP Issues
Answers Logo
Copyright ©2025 Answers.com | Lunias Media Inc. All Rights Reserved. The material on this site can not be reproduced, distributed, transmitted, cached or otherwise used, except with prior written permission of Answers.