answersLogoWhite

0

Subjects>Food & Drink>Food

How much does a kids meal cost at culvers?

User Avatar

Anonymous

∙ 14y ago
Updated: 4/28/2022

The kid's meal costs about $5.00.

User Avatar

Wiki User

∙ 14y ago
Copy

What else can I help you with?

Related Questions

How much does a kids meal cost at the movies?

The movies do not sell Kids meals


How much does mighty kids meal with six piece chicken cost in mcdonalds in US?

It cost $2.50. But it could be different depending on your state.


How much is a kids meal at bugerking?

About $5


How much is for a kids meal at sawgrass lanes?

$200


How much is a kids meal at bw3s?

$400 AUS


How much money does a Culvers manager make?

A Culvers manager makes around 32,000 dollars a year. Fast food managers typically do not earn as much as regular restaurant managers.


How much did a meal cost in 1960?

$7.50


How much does a meal at Jiro Sushi cost?

A meal at Jiro Sushi can cost around 300 to 500 per person.


How much does a McDonald's meal cost in Peru?

3$


How Much cost for a good meal?

USD 10


How much does Culvers pay a 14 year old?

i am 14 and i work at culvers in bloomington. and i get $7.75 an hour,, just like everyone else


What is the average cost for a McDonald's meal in 2008?

too much

Trending Questions
Can you eat rice on a gluten free diet? WHERE does a blueberry muffin originate from? Why do dogs eat chocolate? What food rhymes with pizza? What candybar is mistaken for doody in the 1980 comedy caddyshack? What is mean by atmospheric distillation related with molasses? Why remove some starch by rinsing? Is cake yummy? How big is a small leek for cooking? Can coconut oil for lubrication stop or abort pregnancy? I Scream You Scream ice cream song tells about a college in the land of ice and snow What is the name of the college? What fruit is Known as the love of the apple? Is eggplant good for dogs? What if the hermit crab is not moving and all the way out its shell? Starfish that reproduce by splitting into pieces are reproducing by? How long does it take to dehydrate food? How many calories 2 cups applesauce? What is Chuck e cheese girlfriends name? Why did GMO food start? When Keisha sold 13 candy bars each box contained 36 bars how many candy nars did kiesha sell?

Resources

Leaderboard All Tags Unanswered

Top Categories

Algebra Chemistry Biology World History English Language Arts Psychology Computer Science Economics

Product

Community Guidelines Honor Code Flashcard Maker Study Guides Math Solver FAQ

Company

About Us Contact Us Terms of Service Privacy Policy Disclaimer Cookie Policy IP Issues
Answers Logo
Copyright ©2026 Infospace Holdings LLC, A System1 Company. All Rights Reserved. The material on this site can not be reproduced, distributed, transmitted, cached or otherwise used, except with prior written permission of Answers.