answersLogoWhite

0

Today (10/30/10), in upstate New York, I paid 2.43/lb. = .61 per stick

On 10/20/10, someone in Wisconson reports paying 1.69/lb. = .42 per stick

On 10/19/10 someone in British Columbia reports paying 3.00/lb. = .75 per stick

On 10/19/10, someone from the 'Dairy State' reports paying 2.87/lb. = .72 per stick

All report these prices are for 'store brand'. Since the 'Dairy State' is Wisconson, that person may be in a different part of the state than the other Wisconson person or another 'dairy state' altogether. Someone else reported paying 1.99/lb. at Costco, but gave no indication what area the Costco was located.

User Avatar

Wiki User

14y ago

What else can I help you with?