10
Wiki User
∙ 11y agoDepends on the quality of the weed and where you live.
One pound of sugar costs $1.45 a pound.
depends who sells it.
$3.48
$2.39 ???
1250
1250
900-1200
about 2lbs and an oily face.....
around, 250 to 350 smoke it up.
The Supreme Court doesn't have a commissary; they have a cafeteria.
About 1/4 of a pound.
West Coast- (1gram of tree is about the size of a 3D quarter) Street : 1gram = $10 (10sac,dime) 1/8ounce = 3.5grams = $30 (dub) 1/4ounce = 7grams = $60 (a quarter,quad) 1/2ounce = 14grams = $100 (a half) 1ounce = 28grams = $200 (zip,onion,O) 1pound = 16ounces = $3000 Club : 1gram = $20 1/8 = $55 1/4 = $105 1/2 = $200 1ounce = $375 1 pound = NA
Four (4) ounces, a quarter-pound burger weighs one quarter pound before cooking.
It is 1/4 of a pound.