This depends on where you go for lunch. It can range from free, to over $100 for 2 people depending on where you go.
It depends on where you live, and how much food your lunch has in it.
If something is saving cost it means that you are not spending as much money. Packing a lunch is cost saving because you are not spending as much money to eat lunch out.
how much it cost for a roundtrip bus ticket ffrom suffern, ny to ithaca, ny
what is the cost in tolls between Uniondale, NY and Albany, NY
they cost 100 pound
approx $250-500
how much will it cost in tolls from Marietta Ga to Buffalo Ny
running red light cost in Queens NY
Around $0.05
A cardboard lunch tray typically costs around $0.20 to $0.50 per tray depending on the size and quality of the tray. Bulk purchases may lower the cost per tray.
I just did mines today in ny queens and it cost me $40.
For most people the cost is $370